HAKKIMIZDA

KB GRUP 2016 yılında sektörün önemli bir aktörü olmak hedefi ile kurulmuştur. Temel amacı endoskopik ürünlerde teknolojik gelişmelere paralel yenilikçi çözümler sunarak, bu alanda önemli bir çözüm ortağı olmaktır.

Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahi, Gastroenteroloji,Kadın Doğum ve Yoğun Bakım branşlarında özelleşmiş ürünler ile yolculuğuna devam eden firmamız yukarıda belirtilen branşlarda üretim yapan STT Sağlık Ürünleri A.Ş’nin markası olan Clinodevice’ın Türkiye tek yetkili satıcısıdır. Merkezimiz Kavacık / İstanbul olup farklı şehirlerde bayi yapılanmamız mevcuttur.

KB Grup Avrupa, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’e endoskopi alanında yenilikçi çözümleri ulaştırmak amacı ile yolculuğuna devam etmektedir.

VİZYON

Tıbbi cihaz ve medikal ekipman sektöründe kaliteli ve uygun maliyetli, yenilikçi çözümler sunarak önce ulusal sonra uluslararası düzeyde aranılan ve önemsenen bir çözüm ortağı olmayı başarmak…

MİSYON

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” felsefesinden hareketle, sağlık profesyonellerimiz ve insanlarımızın kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli ürünlere zamanında ve söz verilen şekli ile ulaşmalarını sağlamak.